Cabana, Las Compuertas Chiloe
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Cabana, Las Compuertas Chiloe Piruquina heeft een terras met uitzicht op de tuin en ligt op 20 minuten rijden van de luchthaven Mocopulli.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van het vakantiehuis.
- Luchthavens
- Luchthaven Mocopulli12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 15:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Cabana, Las Compuertas Chiloe?
Gasten van Cabana, Las Compuertas Chiloe kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoe ver is Mocopulli van Cabana, Las Compuertas Chiloe?
Er is een 5 km afstand tussen Mocopulli en Cabana, Las Compuertas Chiloe. - ❓
Hoeveel gasten kan Cabana, Las Compuertas Chiloe ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Cabana, Las Compuertas Chiloe is voor maximaal 4 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis.